Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Guri Martini
BIOGRAFIA: GRMV është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 16 Tetor 2017, GRMV publikon videoklipin "Trap Trap", në bashkëpunim me Doksi. Më datë 31 Janar 2018, GRMV publikon videoklipin "Rreka", në bashkëpunim me Pronto. Më datë 4 Mars 2018, GRMV & Qeppi publikojnë videoklipin "Easywork". Më datë 26 Prill 2019, GRMV publikon videoklipin "Japan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Uki

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Black-Eagle

A Link

Dora

Natra

Tags: Grmv, Guri Martini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet