A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

GRMV - Japan


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/04/2019

2019-04-26T20:03:44

Po flej tash me chainz,
tash kam fame, bi**h give brain, Yeah
Edhe nuk ka wayne
Ftyren plot heker si Pain, yeah

Straight import japan JP
fresh ket game, pe ndrroj change
Sepse Na nuk jena same brah
ti je lame Brah

Ti je lame switching lanes bra
Emri Guri on my chain

Plot pare g make it rain
Na jena qut, ja na na nuk flejm

Q q q Qka qka po kqyr si qen
Po t’hi si jackie chan
Jam i madh bro bro
per ty nuk as ven

Oops excuse me mam
Pjeshka jote po ma then
Hajna fruta sepse
Per ty ska ma sen

Pom vjen era bonbon
Ishlla si me kon stoned, YEAH
Dragonball type ma lypi sikur shenlong

John wick style jam me peacoat
Shum fmijaq si gambino, You got it?
Rinia po don Bronson Action / Huhh?!
Rip xxxtentacion/ RIP YEAH!

Ky o trap ky o fashion!
Ky so rap ky o fashion!


Lyrics submited by Nart119Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019