Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Grupi 3D

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Grupi 3D është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2006, Grupi 3D marrin pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Duam Party"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Boom Team

Hakerat

Grupi I Femijeve Kromatika

Picirruket

Metila's MFE

Xixëllonjat

Turgut Ozal College

Thuthuruket

Fantastico Band

Hepsy Junior

Tags: Grupi 3D


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet