A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Ali Pasha

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  20
BIOGRAFIA: Grupi Ali Pasha is a popular group/singers of Southern Albania Traditional & Polyphonic Traditional music. Më datë 28 Tetor 2012, Grupi Ali Pasha publikojnë videoklipin "Kenge Për Ali Pashen". Më datë 11 Maj 2013, Grupi Ali Pasha publikojnë videoklipin "Kolazh Me Kenge Jugu". Me këtë këngë, Grupi Ali Pasha marrin pjesë në Musical-Fest 2013 në vitin 2013. Më datë 2 Shkurt 2014, Rovena Ibrahimi & Grupi Ali Pasha publikojnë videoklipin "Motra Me Vellane". Në Mars 2014, Grupi Ali Pasha marrin pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Tepelena Ne Bedena"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Grupi ARB

Asgje Sikur Dielli

Kthjellu

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Korgelt

Vellezerit Aliu

Tempulli G


Tags: Grupi Ali Pasha, Ali Pasha, Ali Pashe Tepelena, Grupi Ali Pash Tepelena

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019