Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ali Pasha - Mbi Supet E Tua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Mbi supet e tua moj
oh sec kendon bilbili
oh nga sevdaja jote moj,
oh qeli trendafili (x2)

Mbi krahet e tua moj,
oh sec kendon ky zogu
oh nga sevdaja jote moj
oh qeli borziloku (x2)

Era lote lozte moj
Oh me shamine e gushes
Oh nga sevdaja jote moj
Mbiju bari fushes (x2)

C’te ka rritur nena moj
Oh me uje burrimi
C’ja rrite sevdane moj nenes dhe bambillit (x2)


Ky tekst u dërgua nga Jolacola


Nuk kemi video për këtë këngë.
Grupi Ali Pasha - Mbi Supet E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbi Supet E Tua".
3. Video është e këngës "Mbi Supet E Tua", por nuk këndohet nga Grupi Ali Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Ali Pasha:


Komente 0