Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ali Pasha - Tepelena Rreze Malit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tepelena rreze malit
E vogel porsi flori
Fryn nje ere ta flladit ballin
Ballin tend plot me lavdi

Tepelena rreze malit
Vjosen se ce ka stoli
Si gjerdan me gure te kaltert
Si vello per nuseri

Tepelena rreze malit
Me kalan’ plot madheshti
Monumenti i Ali Pashes
Si luan ne histori

Tepelena rreze malit
Zonje e larte qendron aty
Ti qe rrit ajken e djalit
Edhe vajzat si selvi


Ky tekst u dërgua nga Anisa Tepelene


Nuk kemi video për këtë këngë.
Grupi Ali Pasha - Tepelena Rreze Malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tepelena Rreze Malit".
3. Video është e këngës "Tepelena Rreze Malit", por nuk këndohet nga Grupi Ali Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Ali Pasha:


Komente 0