TEKSTESHQIP

Grupi Ali Pasha
Nene Do Marr Nje Udhe
Lyrics

nene moj do marr nje udhe moj nena ime epo do kaloj malet me gure moj nena ime 2x

nuse pse kaq larg me shpute moj nena ime epo do me marri malli shume moj nena ime 2x

nene moj qe me dhe gjine moj nena ime epo valle a do ma shohesh syne moj nena ime 2x

pike e lotit kur te bjere moj nena ime epo haber nga une do te sjelle moj nena ime 2x

DËRGOI: