Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Dumoshi

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Dumoshi është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Lleshi

Bijte E Marash Krasniqit

Bijt E Sefes

Vllezerit Bajra

Vellezerit Gashi

Vellezerit Zogaj

Vellezerit Bardheci

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Gojani

Rapsodet E Lumes Kukes

Tags: Grupi Dumoshi, Vllezrit Dumoshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet