Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Grupi Folklorik Batllava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Grupi Folklorik Batllava është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Llapusha

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Hajvalia

Rapsodet E Lumes Kukes

Vllezerit Bajra

Vellezerit Gashi

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Bardheci

Tags: Grupi Folklorik Batllava, Grupi Batllava, Batllava


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet