Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Grupi Folklorik Gollaku

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Folklorik Gollaku është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDasma Ne Gollak Me Krismat E Lirise


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Nga Drenica

Grupi Folklorik Nga Shala E Drenices

Grupi Mister

Night Rappers

Red Dog

Ligji Rruges

Supernova

Crossbones

Madd Dogs

Tempulli G

Tags: Grupi Folklorik Gollaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet