Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Gollaku - Quni I Vogël  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/10/2016

2016-10-19T11:34:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Quni I Vogël" kënduar nga Grupi Folklorik Gollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grupi Folklorik Gollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shyhrete Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Çuni i vogel i bukur shume
I bukur shume i bukur shume x2

E ka lala gush pellum
Gush pellum gush pellum x2

...

Çuni i vogel gjith lezet
Gjith lelet gjith lezet x2

E ka lala me kimet
Me kimet me kimet x2Më Shumë Këngë Nga Grupi Folklorik Gollaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet