Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Gollaku - Instrumentale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/12/2016

2016-12-16T09:11:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Instrumentale" kënduar nga Grupi Folklorik Gollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grupi Folklorik Gollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Edona Llalloshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Instrumentale)Më Shumë Këngë Nga Grupi Folklorik Gollaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet