TEKSTESHQIP

Grupi Folklorik Gollaku
Sot Sharkin E Hamzes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sot Sharkin E Hamzes" kënduar nga Grupi Folklorik Gollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.