TEKSTESHQIP

Grupi Folklorik Gollaku
Këngë Për Dëshmor
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Dëshmor" kënduar nga Grupi Folklorik Gollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.