Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Hajvalia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Grupi Folklorik Hajvalia është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bijte E Bajram Bajes

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Folklorik Batllava

Vellezerit Duraku

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Morina

Rapsodet E Hasit

Rapsodet E Lumes Kukes

Tags: Grupi Folklorik Hajvalia, Grupi Hajvalia, Hajvalia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet