Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Nga Setllari

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Folklorik Nga Setllari është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentFlamuri Kombetar Vol.1


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Likovci

Grupi I Reçakut

Vellezerit Fazliu

Te Bijte E Rambajes

Vellezerit Hajdini

Vllezerit Koca

Vllezerit Hajzeri

Vllezrit Mehmeti

Vllezërit Murati

Grupi I Fshatit Zhejë-Krujë

Tags: Grupi Folklorik Nga Setllari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet