Grupi I Pleqve Të Himarës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Grupi I Pleqve Të Himarës është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Polifonik I Bençes

Jehona Labe

Polifonia Labe

Grupi Polifonik I Mallakastres

Grupi Ergjëria

Violinat E Lapardhasë

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Crossbones

Madd Dogs

Gillespie


Tags: Grupi I Pleqve Të Himarës

Krijo Një Kartolinë