Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Grupi Mjellma

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Grupi Mjellma është një grup artistësh i njohur. Më datë 10 Shkurt 2009, Grupi Mjellma publikojnë videoklipin "Gezuar Maturanteve". Më datë 13 Shkurt 2010, Grupi Mjellma publikojnë videoklipin "Do Ta Thej Kitaren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Supernova

Orient Express

Erozioni

Night Rappers

7me7

Ligji Rruges

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G

R.A.G

Tags: Grupi Mjellma, Mjellma, Mjellma Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet