Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Polifonik I Bençes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Grupi Polifonik I Bençes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥Kush E Lindi Pasha Aline


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Polifonik I Mallakastres

Jehona Labe

Grupi I Pleqve Të Himarës

Grupi Ergjëria

Polifonia Labe

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Violinat E Lapardhasë

Madd Dogs

Ligji Rruges

7me7

Tags: Grupi Polifonik I Bençes, Bença, Grupi Polifonik I Bences, Benca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet