Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Polifonik I Mallakastres

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Grupi Polifonik I Mallakastres është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Polifonia Labe

Grupi Ergjëria

Grupi Polifonik I Bençes

Jehona Labe

Grupi I Pleqve Të Himarës

Violinat E Lapardhasë

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Vëllezërit Zikolli

Bloody Soldierz

Legenda

Tags: Grupi Polifonik I Mallakastres


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet