Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Simbol - Artiste Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Një vajzë legjendë e madhe kërkonte për
pak famë zvarritej mes shkurreve të dilte në ekran.
Kështu ajo e nisi artiste dësheronte
talenti s’kish rëndësi pak famë ajo kërkonte

Dhe do shikosh që gjithshka ka kufi do të
kuptosh që kjo s’është për ty
Ku do të shkosh, çfarë do të bësh o vajzë?
po lyp karrierë me buzëkuq e makiazh

Në heshtje qëndroi skena premtime plot
me rrena fjalët që dëgjoi ajo kurrë nuk i kuptoi
Por një karrierë magjike është çështje
shumë kritike gjithëshka që meritonte nga
jeta që kërkonte

Shpërblimet nata i solli u fry portofoli
alkool dhe shumë të tjera të nesërmen i fryu era
Talent i merituar një fjalë shumë e gabuar
gjithëshka që dësheronte nga jeta që kerkonte


Grupi Simbol - Artiste
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Artiste".
3. Video është e këngës "Artiste", por nuk këndohet nga Grupi Simbol.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Simbol:


Komente 0