Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Gjirokastër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
Martin Çipi është një autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareAutor i këngëve:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Besnik Palnikaj

Luaras Uka

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Arton Cervadiku

Labinot Mezini

Gramoz Kotroci

Samer Agolli

Lulzim Kryeziu

Olsi Gjondedaj


Tags: Martin Çipi

Krijo Një Kartolinë