Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Tepelenes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Grupi Tepelenes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 25 Prill 2008, Grupi Tepelenes publikojnë videoklipin "Vajze Moj Ku Ishe Mbreme". Më datë 22 Mars 2012, Grupi Ali Pashe Tepelena publikojnë videoklipin "Amani Shoke Amani". Më datë 22 Mars 2012, Grupi Ali Pashe Tepelena publikojnë videoklipin "Janine E Zeza Janine". Më datë 22 Mars 2012, Grupi Tepelenes publikojnë videoklipin "Ali Pashai". Më datë 27 Korrik 2020, Ylli Baka & Grupi Tepelenes publikojnë videoklipin "Trimat Qe Be...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ere E Tepelenes

Miqesia E Gramshit

Kenga Lapardhiote

Bilbilat E Vrionit

Grupi Opari

Djemte E Mallakastres

Sazet E Kolonjes

Djemte E Vjoses

Qelbanix

2Farm

Tags: Grupi Tepelenes, Tepelena, Grupi Ali Pashe Tepelena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet