Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: GSIIM është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 25 Nëntor 2018, GSIIM publikon videoklipin "About Love", në bashkëpunim me Ilda Kramën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mario Gjini

Jens

Dj Jajki

Dj Flame

Dasildo

Dj Xhino

Alessandro

Adi Dj

Dion Dragusha

Dj Manco


Tags: Gsiim

Krijo Një Kartolinë