A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  68
  • Emri i Vërtetë:
  • Merita Haxhia
  • Vendlindja:
  • Lezhë 
BIOGRAFIA: Gugu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gugu ka lindur në qytetin e Lezhës, fillimet e karrierës se saj datojnë që në moshën adoleshente, si pjesëmarrëse në aktivitetet e ndryshme si “Top Fest 6”. Megjithatë, ajo kurrë s’ka pikasur në skenën muzikore, të paktën deri në këto foto. Mesa duket edhe Gugu e ka kuptuar ‘sekretin’ e famës dhe ka vendosur të vijë e zhveshur për fansat. Por, duket se nuk janë mirëpritur nga fansat, që e kanë akuzuar se përngjan si një pornostare. Topless dhe me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fibi

Elia

Kieda Budini

Nidora Gjyriqi

Lola Pink

Adelajda Xhamani

Blerina Matraku

Entela Zhula

Ertila Koka

Saelma


Tags: Gugu, Merita Haxhia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019