Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gust Gjeci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Gust Gjeci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Shtator 2016, Gust Gjeci publikon videoklipin "Vetem Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardit Koduni

Alesio Zaloshnja

Aldo Prendushi

Toli

Jonathan Pilika

EDUARD

Reinaldo Gaçi

Frenkli Vjero

Rod

Mevlud Rahimaj

Tags: Gust Gjeci, Gusti


Komente mbi këtë artist