Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Gutti është një këngëtar. Dergut Basha, i njohur si Gutti, ka Lindur ne qytetin e Kukesit. Ai filloi te merrej me Muzik qe ne moshen 13 vjeq, dashnia per rrugen dhe muziken Hip-Hop e quan drejt Rrepit. Tani Gutti bashkpunon me nje nga kompanite me te forta per rrep 'King-Records' Prishtine si dhe bon pjese ne grupin qe kon formuar ne Prishtine 038Clicka ku bojn pjes shum kengetare nga gjith qytetet e Kosoves. Në Korrik 2011, Blindi Vg merr pjesë në Kosova Fest 2011 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kappacobra

Dbmc A.K.A Doory

Fiffty-G

Wild Panther

Sizer

E-Os Tbb

Lil Bm

Kledi Rama

Akrep1

Rimy

Tags: Gutti, Dergut Basha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet