Më mbaj mend (për 1 muaj)

Guximtar Rushani - Vjeshta E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Jaa vjeshta e fundit ra
Shtrengura syt e mi lotojn pa tyyyyyyy
Pra gjethet ne her te that
Mblidhnin zerin tend shperndar ne kte naaaate

I ndjeja kur kaloja psheretin ma tleht e leht
gjethet e thata vjeshta rrotullon per neeeee

Reff:2
Ketu me duhesh edhe ti
Te lozim bashk ne si femi
Ne neten neper er dhe shi
VJESHTEN e fundit ta jetojm te dyyyyyy

Pra gjethet ne her te that
Mblidhnin zerin tend shperndar ne kte naaate
I ndjeja kur kaloja psheretin ma tleht e leht
Gjethet e thata vjeshta rrotullon per neeeee

Reff:1
Ketu me duhesh edhe ti
Te lozim bashk ne si femi
Ne neten neper er dhe shi
VJESHTEN e fundit ta jetojm te dyyyyyy

Veq dhimbja me shoqeron
Imazhin tend sot vjeshta ma tregoj
Dhe per nje qast te ndjeva pran
Ike me eren dhe me le shum mall

Ketu me duhesh vetem tiiii

Reff:1
Ketu me duhesh edhe ti
Te lozim bashk ne si femi
Ne neten neper er dhe shi
VJESHTEN e fundit ta jetojm te dyyyyyy

VJESHTEN e fundit ta jetojm te dyyyyyy


Ky tekst u dërgua nga Lina

Guximtar Rushani - Vjeshta E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vjeshta E Fundit".
3. Video është e këngës "Vjeshta E Fundit", por nuk këndohet nga Guximtar Rushani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Guximtar Rushani:


Komente 0