Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Gverr është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo heavy metal. Zhanri: Death Metal Themeluar: 2007 Vendi: Tiranë ANËTARËT Enea - kitarë, vokal Bland - kitarë, vokal i dytë Atris - bas, vokal i dytë Bes - bateri Më datë 26 Shtator 2009, Gverr publikojnë videoklipin "Sprained Instict". Në vitin 2010, Gverr publikojnë albumin "Failed Philosophy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentFailed Philosophy (2010)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Thunder Way

Aten

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Black Rose

The Dreams

Qelbanix

West Side Family

Grupi Tepelenes

2Farm

Produkt 28

Tags: Gverr


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet