Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gverr - Frozen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Failed Philosophy"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Frozen" kënduar nga Gverr.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gverr i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Madonna. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

You only see what your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen when your heart's not open
You're so consumed with how much you get
You waste your time with hate and regret
You're broken when your heart's not open
Mmmmm If I could melt your heart
Mmmmm We'd never be apart
Mmmmm Give yourself to me
Mmmmm You hold the key
Now there's no point in placing the blame
And you should know I suffer the same
If I lose you, my heart will be broken
Love is a bird, she needs to fly
Let all the hurt inside of you die
You're frozen when your heart's not open
Mmmmm If I could melt your heart
Mmmmm We'd never be apart
Mmmmm Give yourself to me
Mmmmm You hold the key
You only see what your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen when your heart's not open
Mmmmm If I could melt your heart
Mmmmm We'd never be apart
Mmmmm Give yourself to me
Mmmmm You hold the key

If I could melt your heartMë Shumë Këngë Nga Gverr:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet