Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gverr - Sprained Instict  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Failed Philosophy"

Komente

Asnjë Koment

26/09/2009

2009-09-26T09:30:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sprained Instict" kënduar nga Gverr.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gverr i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gverr:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet