Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gvstars

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gvstars është një grup artistësh. Mastercif(Aqif Neziri), BigBossi(Semir Xhemaili), Mali a(Ali Kamberi) dhe MiliMili(Saimir Zuberi) jan Shqiptar te ri dhe e kan pas ideen me e kreuar nji grup. Ajo idee lindji 28.02.2012 dhe nisin me bo kenga....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Ex Unit

Zogjte E Nates

Bloody Gangstaz Family

Dpk

G-Street

Okupatorat

Shteti Crew

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Te Tjeret


Tags: Gvstars

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet