Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gyçe është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gyçe (Ergys Meshi), reper underground nga Durresi, ka lindur ne nje fshtaht te Durresit, ku dhe mbaroj shkollen fillore ne fshatin Xhafzotaj. Ergysi kishte nje talent te vecante ne Freestyle, ku dhe zbuloi veten si reper. Ne 2008 ai inçizoi kengen e tij te pare "Jeta Njejt", e cila fliste per njerzit qe perpiqen te emigrojne per nje jete me te mire dhe per vuatjet qe njerzit kalojne larg vendit te tyre. Nje kenge shume e madhe edhe pse mosha e ti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Don Pine

Don E-C

Lilnigga

DiabloMC

Bleks

Princi Rebel (Ani)

Noka

Lani (Street Thugs)

Mc Kristi

Scandali


Tags: Gyçe, Gyce, Ergys Meshi

Krijo Një Kartolinë