Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gylten Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gylten Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Dhjetor 2016, Gylten Berisha publikon videoklipin "A Mke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Neshi Cakolli

Ardita Begu

Katrin

Erza

Dea Strica

Jola

Irida Pojani

Jona

Marigona Vitia


Tags: Gylten Berisha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet