A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Gzai është një këngëtar. Gzai (Klevis Zeqiraj) Rapper *Jetoj ne Fier dhe muziken e kam pas pasion qe i vogel, duke luajtur ne disa instrumente te ndryshme muzikore. Nisa te kompozoja muzike ne vitin 2011. Muzika per mua eshte gjithcka dhe do ta vazhdoj deri atehere kur nuk do te mund me....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Return Aga's

Genci Nelku

Noldi

Danni

Ildi

Emiljano Lekaj

Leddie Malik

Pandeli Frroku

Francezi

Mc Man


Tags: Gzai, Klevis Zeqiraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019