Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gzim Ukiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
 • Vendlindja:
 • Vushtrri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Gzim Ukiqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gzim Ukiqi kendon kenge R&B dhe eshte nga qyteza e vjeter e Vushtrrise. Ka disa bashkpunime me disa kengetare tjerë dhe gjithashtu disa kenge solo. Nga ai priten shume kenge te reja. Më datë 6 Prill 2018, Gzim Ukiqi publikon videoklipin "Neser Edhe Sonte". Më datë 28 Shtator 2018, Gzim Ukiqi publikon videoklipin "Ndale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Geci

Red Bloody

Qendrim Pllana

Albatrit Muqiqi

Enur Pakashtica

ESTTO

Vali Kuqi

Gëzim Gashi

NORD (Rinor Durmishaj)

Egzon Pireci

Tags: Gzim Ukiqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet