A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ha-Ash

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Ha-Ash is a very famous group/international artists. Ha*Ash is a Mexican-American pop duo composed of Hanna Nicole Pérez Mosa (born June 25, 1985) and Ashley Grace Pérez Mosa (born January 29, 1987) who are sisters. Combining a mixture of commercial Latin pop, country rhythms and singer/songwriter style, the Mexican-based duo has become very successful, especially in their hometown of Lake Charles, Louisiana. Their hits include: "Estés Donde Estés" (Wherever you are), "Odio Amarte"(I Hate Loving yo...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts» Add A Song »Related Artists:

Camila

Corrs

Script

Nickelback

Kudai

Il Divo

Hoobastank

O-Town

Big Time Rush

Us5


Tags: Ha-Ash, Ha*ash

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019