A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Habibe Ostreni (Bibe)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Emri i Vërtetë:
  • Habibe Ostreni
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
BIOGRAFIA: Habibe Ostreni (Bibe) është një këngëtare e njohur. Habibe Ostreni, qysh e vogel e ka pasur pasion muziken, kendonte ne dhomat dibrane. Ajo gjate sezonit te veres kendon neper ahengje te ndryshme ne vendlindjen e saj. Ajo ka nje ze karakteristik, ze i cili e ben te jete e veçante nga kengetaret e tjera. Ajo bashkepunon me Avni Qahilin, ne studion e tij, per te realizuar kenge te reja. Ne studion e Avniut realizoi hitet "Durova Boll", "Lot Margaritar" apo "Me Mungon". Në Nëntor 2005, Habibe Ostr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valbona Zhuleku

Matilda Shushari

Valbona Peraj

Deniza

Dafina Kastrati (Gjakove)

Saranda Imeri

Syzana Jashanica

Blinera Krasniqi

Behare Shala

Fjolla Krasniqi


Tags: Habibe Ostreni, Bibe, Bibi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019