Më mbaj mend (për 1 muaj)

Habibe Ostreni - Mos Mendo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Gjithcka filloi nga nje miqesi
dhe kaloi ne nje dashuri
por cfar ndodhi as vet se dii shpejt mbaroi kjo per ne te dy

pse keshtu vepron,pse fajin se pranon pse tani nuk flet t`verteten se tregon,ndoshta deshrion cdo femer ta provosh por ki shum kujdes se rend mund te deshtosh

ReF:Por kur mos mendo se per ty dot vuj mos mendo isha e jotja dhe smund te jem e askerkuj une ende jam e re jeten e jetoj por tani kam mesuar qe me djem si te veprojj

Une besoja fjalet qe mi the
Kur mpremtoje per nje jet te re
por tani nuk di me se kush je su brengose fare qe me le

Ti aspak nuk din nje femer si ta cmosh apo vec mendon mbi ndjenja te kalosh po me ri i qet nje dit do ta kuptosh se nuk eshte e lehte dike ti ta mashtrosh

ReF:Por kur mos mendo se per ty dot vuj mos mendo isha e jotja dhe smund te jem e askerkuj une ende jam e re jetene jetoj por tani kam mesuar qe me djem si te veproj


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina

Habibe Ostreni - Mos Mendo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Mendo".
3. Video është e këngës "Mos Mendo", por nuk këndohet nga Habibe Ostreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):


Komente 0