Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Habil Hoxha

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Habil Hoxha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Tetor 2017, Habil Hoxha publikon videoklipin "Sa Te Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shenoll Semi

Gezim Demaj

Genc Leka

Titi

Alban Feka

Besnik Cikaj

Biti Dragusha

Sokol Matoshi

Flurim Susuri (Luli)

Nderim Kurti

Tags: Habil Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet