Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hadis Haxhillari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Hadis Haxhillari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Hadis Haxhillari vijon mesimet ne Gjimnazin "GJON BUZUKU" Prizren. Ai qe kur ka qene femije, kishe deshire te kendonte dhe me te vertet kishte talent. Pasi mori perkrahje nga familja, te afermit dhe shoqeria, vendosi qe te publikoje disa Ilahi. Jeton dhe Vepron ne Prizren. Më datë 23 Qershor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Erdhi Muaji Ramazan". Më datë 3 Dhjetor 2015, Hadis Haxhillari publikon videoklipin "Nena Loke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Menduh Allajbeg

Kujtim Xhelili

Bajrush Berisha

Furkan Junuzi

Ensar Sulejmani

Onur Sagdani

Mergim Highzeri

Lindi Sahiti

Argtim Hyseni

Blacknight

Tags: Hadis Haxhillari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet