Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Hajan Dhe Gjenial Thaqi është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Hajan Thaqi & Gjenial Thaqi marrin pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Babit Ne Mergim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Eduard Dhe Bleard

Laura Dhe Bleona Hashani

Vellezrit Kuqi

Arizana Dhe Adea Zekaj

Erlini Dhe Ervini

Ela Dhe Bora

Olta Dhe Elda Sadiku

Havushe Dhe Andrin Salihi

Jon Dhe Janina Dardhishta

Koela Dhe Eldi


Tags: Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet