Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajdar Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Hajdar Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 19 Korrik 2019, Hajdar Gashi publikon videoklipin "Kavaler". Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa, ndërsa teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 7 Janar 2020, Hajdar Gashi publikon videoklipin "Hasret Te Kam Pas". Më datë 9 Nëntor 2019, Behxhet Korpuzi & Hajdar Gashi publikojnë videoklipin "Kenga E Mergimit". Teksti i këngës u shkrua nga Milaim Mezini. Më datë 28 Qershor 2020, Hajdar Gashi publikon videoklipin "Jetim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Masholli

Besi Avdo

Rinor Mushtishti

Lan Haradini

Xhavit Lezi

Mejdi Tafaj

Jeton Murati

Luan Qallaku

Rrem Gjakova

Faton Thaqi

Tags: Hajdar Gashi


Komente mbi këtë artist