Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hajrie Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Hajrie Ademi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2013, Hajrie Ademi merr pjesë në Ylberi 2013 me këngën "Vajza Nga Uskana". Në Korrik 2014, Hajrie Ademi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Kenget Rinore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elvira Morina

Yllka Rexha

Dhurata Haliti

Albina Jakupi

Dea Sabriu

Estela Nikoliqi

Arta Grajqevci

Egzona Kryeziu

Donika Zhushi

Lirika Krasniqi

Tags: Hajrie Ademi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet