A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajro Ceka

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Hajro Ceka is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 26 Nëntor 2010, Hajro Ceka publikon videoklipin "Te Kaloj Afati". Në vitin 2011, Hajro Ceka publikon albumin "Ah Bre Zemer" Më datë 22 Dhjetor 2015, Hajro Ceka publikon videoklipin "Fale Fale Ti Ket Zemer". Më datë 10 Janar 2016, Hajro Ceka publikon videoklipin "Jam Shqiptar"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Ah Bre Zemer (2011)

520

Rocky IV Live


» Add A Song »

Jam Shqiptar
Te Kaloj Afati
Fale Fale Ti Ket Zemer


Related Artists:

Shkelzen Azemi

Ismet Aloshi

Toni Ujkaj

Ekrem Rama

Fatlum Llugaliu

Arben Gjeloshi

Petrit Krasniqi

Cani

Fadil Riza

Fahrush Azemi


Tags: Hajro Ceka, Harjo Ceka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019