A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajro Pepa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
  • Age:
  • 55
BIOGRAFIA: Hajro Pepa is a popular singer of Shkodra's Traditional music. Në në moshën fëminore, në klasën e parë Hajroja ka filluar të këndojë dhe kujton se kënga e parë që ka kënduar në këtë moshë titullohet "Nën një portokalle", një këngë vlonjate e cila thotë Hajroja më pëlqente shumë. Më vonë, që në moshën 15 vjeçare për vite me radhë nuk ju nda këngës, duke kënduar në skenë dhe në gëzime të ndryshme familjare. "Në skenë"- thotë Hajroja "kam kënduar për herë të parë në vitin 1979. Kënga që kam kënduar titullohe...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gëzim Salaj

Remzi Leka

Remi Jakupi

Leonard Bombaj

Florent Nushi

Ferdinant Bjanku

Hidaver Osmani

Beqir Gashi

Alush Hamiti

Aziz Dervishi


Tags: Hajro Pepa, Hajro Popaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019