A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajrulla Emini

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 52
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Hajrulla Emini is a popular singer. Hajrulla Emini ka lindur ne Shkup ku edhe jeton e vepron, ka te mbaruar shkollen e mesme dhe fakultetin pedagogjik gjithashtu ne Shkup, ku edhe punon si mesimdhenes,me muzik folklorike meret qe nga femijeria dhe nje kohe te gjate ka qen edhe anetar i SHKA Emin Duraku nga Shkupi dhe antar i kryesis se saj nga e cila eshte lauruar disa here me mirenjohje dhe plaketa per kontributin e dhen ne fushen e muzikes folklorike shqiptare si instrumentist dh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bexhet Jagodini

Agron Maqellara

Refet Asani

Hidaver Osmani

Alush Hamiti

Leka

Dardan Shkreli

Niman Mushkolaj

Ferdinant Bjanku

Arjan Toci


Tags: Hajrulla Emini, Ajrulla Emini, Hajrullah Emini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019