Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajrulla Emini & Selim Haliti - Afrim Kalanica  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/03/2015

2015-03-11T18:00:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Afrim Kalanica" kënduar nga Hajrulla Emini & Selim Haliti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajrulla Emini & Selim Haliti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajrulla Emini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet