A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajzer Gjoshi

Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Hajzer Gjoshi is a popular singer. Në vitin 2017, Hajzer Gjoshi publikon albumin "Live 2017". Më datë 1 Mars 2019, Hajzer Gjoshi publikon videoklipin "Sa Kushton Loti". Muzika e këngës u punua nga Korab Shaqiri & Yll Limani, ndërsa teksti u shkrua nga Korab Shaqiri. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arjan Effecti

B-King

Breaker G

Alban Emiri

Kacho

Ardi (Ardian Hasaj)

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nusran Fera

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Bekim Halili


Tags: Hajzer Gjoshi, Xeli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019