A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hakan Altun

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Stamboll 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Hakan Altun është një këngëtar i huaj i njohur. Hakan Altun is a Turkish singer, songwriter and an instrumentalist. He was born in Istanbul. When he left elementy, he got a place in the academy of music, where he completed his secondary, high and university education, thanks to his grandfather Hafız Zeki Altun. After he had had a BA in music, he continued his studies in music specifically on Traditional Turkish Music. In the second year of his studies, he quitted school and began to pursu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ferhat Göçer

Mahsun Kirmizigul

Kubat

Nick Kamarera

Yannis Ploutarchos

Özcan Deniz

Colonel Reyel

Tom Dice

Stelios Rokkos

Reinaldo Alvarez


Tags: Hakan Altun

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018